Şırnak Chiller Sistemleri

ŞIRNAK CHİLLER

Şırnak Chiller soğutma sistemleri ve soğutma sistemleri genellikle geniş alanlı ve çok katlı yapılarda tercih edilmektedir. Öncelikle üstün merkezi soğutma cihazlarıdır. Soğutma sistemleri ürünleri çevreye zarar vermemektedir. Yüksek verimlilik sağlayan bu cihazlar sayesinde siz de otellerde, hastanelere, fabrikalarda. sanayide, üretim tesislerinde ve daha birçok geniş alanlar için yüksek performans gösteren soğutma sistemlerine sahip olabilirsiniz.

Chiller soğutma sistemleri beşe ayrılmaktadır. Ancak bunlardan en önemli ikisi hava soğutmalı ve su soğutmalı chiller sistemleridir. Hava soğutmalı chiller sistemleri ısıyı havaya atmaktadır. Birçok modele sahiptir. Scroll kompresör tipinde çalışan modeller hızlı montaj, kurulum ve bakım imkânı sağlamaktadır. Böylece bu şekilde tasarım yapılmaktadır. Çevre ve ozon dostu özelliklerine sahip bir modeli düşük ses seviyeli fanları görebilirsiniz. Su soğutmalı chiller sistemleri modelleri ise absorpsiyonlu. santrifüj, vidalı ve scroll kompresör tiplerine sahip birçok modeller bulunmaktadır. Yapılar için müthiş performans sağlamaktadır. Aynı zamanda su soğutmalı chiller sistemleri oldukça sessiz çalışmaktadır. Chiller soğutma grupları sekmesinden bu iki soğutma grubuna erişebilirsiniz.

Chiller Sistemleri Üretim

Soğutma konusunda imalat, üretim ve ihracat yapmaktadır. Firmamız Şırnak merkez ve Beytüşşebap, Cizre, Silopi gibi birçok ilçelerinde de hizmet vermektedir. 40 yılı aşkın tecrübe, bilgi birikimiyle artan üretim kapasitesiyle, yeni projeleriyle imalatlarına devam etmektedir. Torku, Pınar Kuruyemiş, Konya Valiliği, Samsun Terme Belediyesi, İstanbul Silivri Organik Tarım. Şırnak Organize Sanayi gibi birçok referansa sahip olmaktadır. Merkeztrade, yapılan her işi referans görerek müşteri memnuniyetini ve ürün kapasitesini ön planda tutmaktadır. Ayrıca sizlere daha iyi hizmet vermek amacıyla teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Aynı zamanda kalite bilincini tüm çalışanlarına benimsetmek için gerekli çalışmaları yapmaktadır. 

Şırnak merkez ve ilçelerine olduğu gibi ayrıca ülkemizin neredeyse her iline ve yurtdışına da ürün ve hizmet sunmaktadır. Merkeztrade sektörde aranan ve tanın bir firma haline gelmektedir. Müşteri memnuniyetini sağlayan firmamız konut ya da ticari anlamda tüm klima sistemlerinin, ısı pompalarının. hava yenileme sistemlerinin, chiller ve tüm soğutma sistemlerinin üretimini gerçekleştirmektedir. Bu konuda daha fazla bilgi ve ürünlere sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.