Sivas Chiller Sistemleri

SİVAS CHİLLER

Sivas chiller soğutma sistemleri, iklimlendirme sistemlerinde kullanılan ürünlerden birisi olmaktadır. Bu sistemler çevreye zarar vermeyen soğutucu gazların kullanımıyla gerçekleşmektedir. Soğutucu gazlar sayesinde ısısı düşürülen sıvı ve gaz fazındaki maddeler ısıtma ve soğutma işlemleri gerçekleştirilmektedir. Soğutma sistemleri genel manada endüstriyel tesislerde, fabrikalarda, alışveriş merkezi gibi yerlerde kullanılmaktadır.

Chiller Soğutma Sistemleri İmalatı

Merkez Soğutma, soğutma sistemleri üretimi konusunda kendini oldukça geliştirmiş ve geliştirmekte olan bir firma olmaktadır. Özel dizaynlı çözümleriyle müşteri istekleri doğrultusunda en ideal soğutma cihazlarını üretmektedir. Firmamız üretim esnasında kaliteden asla ödün vermemektedir. Aynı zamanda satıştan sonrada hizmetleriyle de müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Soğutma sistemleri, iklimlendirme sistemlerinin verimliliğini arttırmaktadır. Merkeztrade bu grupların imalatında deneyimli ve uzman bir firma olmaktadır.

Soğutma sistemleri soğutma işlemi sırasında kullanılan soğutucu gazlar ozona zarar vermemektedir. Çevreye zarar vermesi durumunda çevre dostu çözümler aranmaktadır. Merkez Soğutma bu durum da müşterileri için en ideal cihazlar üretilmektedir. Misal su buharı kullanarak soğutma sistemleri üretimi yapılmaktadır. Böylece iklimlendirme sistemlerinin verimliliği arttırılırken, çevreye zararlı etkisi azaltılmaktadır.

Su Soğutmalı Chiller Sistemleri

Su soğutmalı chiller sistemleri iklimlendirme sistemlerinde kullanılmaktadır. Bu chiller türü sıvı ve gaz fazında maddelerin ısısını azaltmak amacıyla kullanılmaktadır. Su soğutmalı chiller sistemleri genelde endüstriyel tesislerde, fabrikalarda, alışveriş merkezi yerlerde, sanayide kullanılmaktadır. Merkez soğutma su soğutma üniteleri üretim konusunda uzman bir firma konumunda olmaktadır. Su soğutmalı chiller sistemleri için özel dizayn çözümleriyle ihtiyaca uygun ünite imal edilmektedir. Her zaman belirttiğimiz gibi kalite her zaman firmamız için ön planda tutulmaktadır. Su soğutmalı chiller sistemleri üniteleri iklimlendirme sistemlerinin verimliliğini arttırmaktadır. Bunun için chiller soğutma sistemleri önemli bir cihaz olmaktadır. Bu ünitelerin üretiminde deneyimli bir uzman bir firma olmaktadır.

Merkezi Soğutma Sistemleri Üniteleri

Genellikle geniş ve büyük alanlarda hatta çok katlı alanlarda kullanılmaktadır. Ayrıca yüksek yoğunluğu soğutma ihtiyacı olan yerlerde kullanılmaktadır. Misal, otel, hastane, okul gibi büyük binalarda, ofislerde, alışveriş merkezlerinde gibi işletme, hizmet alanlarında kullanılmaktadır. Ayrıca en çok endüstriyel alanlarda kullanılmaktadır. Bu soğutma sistemleri, birbirine bağlı çok fazla soğutma cihazında oluşmaktadır. Bu cihazların bütün bir merkezi sistem aracılığıyla yönetilmektedir. Bu cihazlar maksimum verimlilik ve düşük enerji tasarrufu sağlamaktadır. Ayrıca montajı kolay olduğu gibi bakımı da kolay olmaktadır.