Tekirdağ Chiller Sistemleri

TEKİRDAĞ CHİLLER

Şimdilerde Tekirdağ chiller soğutma sistemleri endüstriyel ve sanayi alanlarında ayrıca hizmet sektörlerinde kullanılmaktadır. Chiller soğutma sistemler olarak fabrika, hastane, alışveriş merkezleri, oteller ve üretim tesislerinin vazgeçilmezi haline gelmektedir. Hava ve su soğutmalı chiller sistemleri imalat, üretim ve montaj ekibimiz tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Chiller servisi ekiplerimiz ise yalnızca Konya’da çalışmaktadır. Chiller soğutma sistemleri, klima santrali için zamana ve kullanım şartlarına bağlı olarak arıza meydana gelmektedir. Bu çıkan arızalar için Konya’da bulunan arıza ve onarım teknik servisine başvurabilirsiniz.

Merkeztrade 40 yılı aşkın zamandır iklimlendirme, soğutma ve chiller yönünde hizmet vermektedir. Yılların bilgi birikimi ve tecrübesiyle beraber sayısız projeye imza atmış bulunmaktadır. Uzman kadrosu ve tecrübesiyle yalnızca chiller soğutma sistemleri üzerine tüm Türkiye’de hizmet vermektedir. Tekirdağ chiller konusunda uzman olan Merkeztrade tüm ihtiyaçlarınızda yanınızdadır. Chiller satış ve satıştan sonra servis konusunda ihtiyacınıza uygun özel profesyonel çözümler sunmaktadır.

Tekirdağ merkez ve Süleymanpaşa, Çerkezköy, Çorlu, Ergene, Hayrabolu, Kapaklı, Malkara, Marmaraereğlisi, Muratlı, Saray, Şarköy ilçelerine. chiller satış, imalat hizmetlerimiz en hızlı, en uygun fiyat ve en iyi şekilde devam etmektedir.

Merkeztrade Tekirdağ Chiller Hizmetleri

Firma veya işletmemiz soğutma sistemleri sektöründe paket tipi su soğutma gruplar, hava soğutmalı chiller grupları. su soğutmalı chiller grupları, Shell and tube soğutma eşanjörleri, Shell and tube su soğutmalı kondenserler. titanyum Shell-tube deniz suyu eşanjörleri ve deniz syu soğutma grupları imalatı konularında hizmet sağlamaktadır.

Merkeztrade İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri Servis Hizmetleri

Merkeztrade müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaç edinmiştir. Her müşterinin isteği için esnek üretim sistemi uygulamaktadır. Bu yöntem doğrultusunda özel müşteri gereksinimlerini rahatlıkla karşılayabilmektedir. Proje ne derecede büyük olursa olsun daha projenin başlangıç evresinde müşterinin tam ihtiyacını .karşılayacak ürünün ne olduğunu, ana noktalarından en küçük ayrıntısına kadar ürün sahibi ile değerlendirme yapmaktadır. Böylece çoğu zaman gereğinden çok yatırım ihtiyacına sahip ürünlerin ortaya çıkması engellenmiş olmaktadır.

Firma görevlerinde etkin, eğitimli ve nitelikli işçiler çalıştırmaktadır. Bununla beraber müşteri ihtiyacına uygun en kısa zamanda en nitelikli ve en ekonomik şekilde üretim sağlanmaktadır. Bünye de yer alan çağrı merkezimiz 7/24 değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır.