Tokat Chiller Sistemleri

TOKAT CHİLLER

Tokat Chiller sistemleri Merkeztrade tarafından yüzde yüz yerli yapım ile imal edilmektedir. Öncelikle hava ve su soğutmalı chiller sistemleri serisi bulunmaktadır. Su soğutma sistemleri 700 w ila 2100 w arasında bir soğutma kapasitesine sahip olmaktadır. Geniş model yelpazesine sahiptir. Ülkemizde bu şekilde geniş ürün yelpazesine sahip sayılı chiller soğutma sistemleri markası arasında bulunmaktadır. Birçok model ile projelerinizde tam bir şekilde çözüm sunmanın yanında enerji verimliliğini göz önünde bulundurmaktadır. Amacımız gelişen ve değişen yeni nesil teknolojiyle enerjiye doğan ihtiyacın fazlalaştırmaktadır. Şu dönemde A ++ serisi cihazların imalatını yapıp az tüketimle yüksek performans sağlayabilmektedir. Bununla birlikte Ar-Ge ve Ur-Ge çalışmalarımızla her geçen gün daha iyisini sunmaya devam etmektedir.

Parky + Hvac Systems ile su soğutmalı chiller sistemlerin su tankı 10 litredir. Dijital göstergeli termostata sahiptir. CFC free soğutucu gazla çalışmaktadır. Gürültüsüz çalışmaya sahip CE standartlarına uygun ekipmanlardan oluşmaktadır. Elektrostatik boyalı paslanmaya ve çizilmeye dayanıklı kabinlere sahiptir. Dizaynı ergonomik olup yerden tasarruf etmektedir. Su akış kontrol ve uyarı sistemine sahiptir.

Tokat Chiller Sistemleri Cihazları

Chiller sistemleri askılı, sabit punta kaynak makinelerinin, dikiş kaynak makinelerinin çene, trafo soğutulmasında kullanılmaktadır. Ayrıca tel erozyon makinelerinin soğutulmasında, fırında ekmek üretiminde suyun soğutulmasında, asit ile kaplama tesislerinde. organize sanayisindeki işletmelerde, hastanelerde laboratuvar ve test cihazlarında, otellerde kullanılmaktadır.

Merkeztrade’in Tokat merkez ve ilçelerine imal ettiği mini chiller soğutma sistemleri tekerleklidir. Bununla birlikte nedeniyle işletme içinde istenilen yere basit ve kolay bir biçimde götürülüp kolayca yerleşimi sağlanmaktadır. Cihaz içinde su pompası ve su tankı mevcut olduğundan çalışacağı makineye yalnızca su giriş çıkış hortumu bağlanarak anında işletmeye alınabilir. Sistemde yalnızca bir kere su kullanılacağı için kireçleme ve kirlenme dezavantajı olmamaktadır. Cihazın boyutunda fazla bir yer kaplamamaktadır. Bir bütün olarak çalışan makine olması nedeniyle soğutacağı cihaza en yakın yere veyahut yanına konulabilir.

Merkeztrade soğutma sistemleri konusunda 40 yılı aşan süredir bilgi, tecrübe, uzmanlığına sahip mühendis ve teknik personeliyle gelişen teknolojinin ihtiyaçlarını yakından takip etmektedir. Son olarak daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.