Trabzon Chiller Sistemleri

TRABZON CHİLLER

Trabzon Chiller sistemleri genellikle büyük alanlar ve çok katlı yapılarda tercih edilmektedir. Üstün merkezi soğutmalı chiller sistemleridir. Su soğutmalı chiller ve hava soğutmalı chiller olarak farklı kondenser tiplerinden bulunmaktadır. Merkeztrade chiller soğutma sistemleri grubu cihazları ozon ve çevre dostu olup çevreye zarar vermemektedir. Maksimum verimliliğiyle size sağladığı avantajlarla cihazlar sayesinde siz de Trabzon otelleri, Trabzon özel ve devlet hastaneleri. Trabzon fabrikalar, Trabzon organize sanayisi, Trabzon üretim tesisleri gibi. Trabzon merkez ve ilçelerinde geniş alanlar için maksimum performans gösteren soğutma sistemlerine sahip olabilirisiniz. Hava soğutmalı ve su soğutmalı olarak en temel iki gruba ayrılmaktadır. 

Chiller sistemleri cihazlarımızı ürünlerimiz kısmından inceleyebilirsiniz. Merkeztrade ısının havaya atıldığı hava kaynaklı soğutma grubunda geniş ürün yelpazesi sunmaktadır. Scroll kompresör biçiminde çalışan modeller hızlı kurulum ve kolay bakım olanağına sahiptir. Çevre ve ozon dostu özelliklere sahip bu cihazlar aynı zamanda gürültüsüz çalışmaktadır. Cihazlarımız değişken hızlı pompaya sahip olan bir model gelişmiş teknolojiyle zenginleşmektedir. 40 ila 161 kw soğutma kapasitesine sahip olan cihazlarımız aşırı sessiz çalışmaktadır. Programlanabilir özelliğe sahip termostatlarla chiller sistemlerinizi uzaktan kumanda ile kolayca kontrol edilmesini sağlamaktadır. 

Su Soğutmalı Chiller Sistemleri Cihazları

Chiller olarak da bilinen su soğutmalı cihazlarını da ürünlerimiz kısmından inceleyebilirsiniz. Su soğutmalı chiller sistemlerinde absorpsiyonlu, santrifüj, vidalı ve scroll kompresör gibi farklı kompresörlere sahiptir. Yapılar için maksimum performans sağlamaktadır. Su soğutmalı sistemler Trabzon’daki iş merkezlerinde, otellerde ve hastanelerde kullanılmaya uygun şekilde donatılmaktadır. Merketrade tarafından sunulan soğutma grubu cihazları farklı ihtiyaçlarınıza ve talepleriniz doğrultusunda birçok model sunmaktadır. 

Cihazlarımız şu anda 81 ilde ve ilçelerinde sorunsuz hizmet vermektedir. Her geçen yıl imal ettiğimiz yaptığımız il sayısını artırarak devam ettirmektedir. İmal ettiğimiz illere panel,chiller sistemleri ve soğutma cihazlarının yanı sıra anahtar teslimi soğuk odalarda kurmaktadır. Referanslar bölümünde de görüleceği üzere yurt içi birçok projelerimiz hali hazırda devam etmektedir. Tüm ürünlerimiz Avrupa hatta Dünya standartlarına uygun olarak imal etmektedir. Chiller soğutma sistemleri ürünlerimizde kullandığımız kompresör, fan, diğer aksamlar ürün ağacında görüleceği üzere Avrupa menşeilidir. Sonuç olarak daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.