Tunceli Chiller Sistemleri

TUNCELİ CHİLLER

Merkeztrade; sofistik, maksimum kalite ve endüstriyel Tunceli Chiller Sistemleri dizayncısı ve imalatçısı olarak güçlü bir firma olmaktadır. Bununla birlikte sektöre yenilikçi, enerji tasarruflu ve asıl soğutma cihazlarını tanıtmaktadır. Yeni dizayn ve tasarımlara, mühendislik yeteneklerimiz, maksimum kaliteli elemanları getirmek adına pazardan gelen avantajı sağlamaktadır. Merkeztrade, hava ve su soğutmalı, su soğutucuları, yağ soğutucuları, çevre test dolapları. ultra düşük sıcaklıklı dondurucular dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bütün Merkeztrade cihazları müşteri ihtiyaçları odak noktası olarak belirlenerek dizayn etmektedir. 

Nitelik ve işlevi testleri gönderme ve kargolama öncesi yapılmaktadır. Merkeztrade müşterilerinin ve çalışanlarının beklentisini aşan maksimum rekabet avantajını elde etmektedir. Bunun adına kendi yetkinlik ve kabiliyetlerini geliştirmek amacıyla çalışanlarına yatırım yapmaktır. Merkeztrade ürünlerinde R407C, R404A, R410A, R134A, R32 ve R1234YF gibi ozona zarar vermemektedir. Çevreye duyarlı güvenli soğutucular kullanılmaktadır. Ayrıca Merkeztrade gelişmiş donanım ve yazılım seçenekleriyle özel birimleri imal tecrübesine de sahiptir. Merkeztrade teslimat zamanları diğer üreticilerle rekabet sağlayan, 2 ile 8 hafta arasında değişmektedir.

Tunceli Chiller Sistemleri Cihazları

Merkeztrade olarak ülkenin her yerine hizmet vermektedir. Hizmetlerimizi özellikle Tunceli merkez ve ilçelerinde vermektedir. Tunceli oteller, Tunceli devlet ve özel hastaneleri, Tunceli alışveriş merkezleri, Tunceli fabrikaları. Tunceli organize sanayi bölgesi, Tunceli kozmetik, tekstil sanayileri gibi birçok kurum. kuruluşlarda soğutma sistemleri ve chiller soğutma sistemleri yer almaktadır. Chiller sistemleri cihazlarımız Avrupa ve Dünya standartlarına uygun üretilmektedir. Cihazlarımız yüksek verimli soğutmaya sahiptir. Muadillere kıyasla minimum ses seviyeli dış ünitelerede sahiptir. Chiller soğutmalı cihazlarımız yarı hermetik veya vidalı kompresörlü olarak imal edilmektedir. Hava veya su soğutmalı kondenser seçenekleri mevcuttur. Tunceli ilimiz için imal ettiğimiz chiller sistemleri dış hava koşullarına dayanıklı olarak kasetlenmektedir.

 Merkeztrade tarafından sunulan chiller sistemleri soğutma grubu cihazları farklı istek ve ihtiyaçlara yönelik birçok model içermektedir. Yeni nesil teknolojilerle zenginleştirilen cihazlar üst düzey teknik özellikleriyle harika merkezi soğutma çözümleridir. Kategorimizde detaylı ürün incelemesi yapabilirsiniz. Daha fazla Bilgi ve teklifler için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylece fiyatlandırmalar dahil olmak üzere soğutma cihazı ile ilgili merak ettiklerinizi öğrenebilir, ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir modeli hemen temin edebilirsiniz.