Uşak Chiller Sistemleri

UŞAK CHİLLER

Uşak Chiller ile beraber yaşamın sürmesi için en önemli etkenlerden biri olan havayı istenmeyen faktörlerden temizlemektedir. Merkeztrade bütün canlıların yaşam niteliğini yükseltmek amacıyla kurulmaktadır. Chiller sistemleri ameliyathanelerde, yoğun bakım ünitelerinde, laboratuvarlarda, elektronik sanayi ve gıda enstitüsü vb. temiz oda sınıfında kabul edilen mekanların hijyenik olarak klimatize edilmesinde chiller sistemlerinde yararlanılmaktadır.  Ayrıca havalandırılmasının yanında avmler, fabrikalar, oteller, ofisler, eğitim kuruluşları, üretim tesislerinde kullanılmaktadır. Bütün kapalı mekanların ısıtma soğutma, havalandırma, iklimlendirme ve HVAC filtrasyon isteklerini karşılayan sistemleri projelendirmektedir. Böylece size özel imal edilmektedir.

Gelişen ve yenilenen teknolojiyi yakından takip ederek yeni keşiflerin öncülüğünü üstelenmektedir. Bunun yanında havanızın rahatlığını arttırmak amacıyla Merkeztrade çalışmaktadır. 40 yılı aşkın süredir Konya Organize Sanayi bölgesinde faaliyetine başlamış ülkenin dört bir yanında devam etmektedir.

Chiller Soğutma Sistemleri Cihazları

Chiller sistemleri soğutma ve ısıtma cihazları olarak da açıklanmaktadır. Bu sistemler, binalarda, sanayide ve endüstriyel alanlarda ısıtma ve soğutma amaçlı kullanmak için uygun cihazlardır. Su soğutmalı chiller grupları, modern, paket tipi özel dizayna sahip olmaktadır. Aynı zamanda hızlı kurulum rahatlığı ile merkezi sistemlerde tercih edilen bir cihaz haline gelmektedir. Enerji tasarrufundan ödün vermemektedir. Firmamız maksimum verim sağlayan imal etiği cihazlarını tüketicileriyle buluşturmaya devam etmektedir.  Hem endüstriyel hem de geniş olmayan mekanlar için cihazlarımız bulunmaktadır. Üretilen merkezi ısıtma ve soğutma ürünleriyle hayatınızın konforunu artırmaya devam etmektedir. Merkez soğutma chiller grupları, çevre dostu ve ozona zarar vermeyen R407C soğutucu gazı ile çalışmaktadır.

Endüstriyel mekanların ihtiyaçları göz önünde alınarak uzun ömürlü imal edilmektedir. Bunun yanında chiller, hidrolik kitli modelleriyle de rahat ve hızlı bir biçimde kurulum sağlanmaktadır. Gürültüsüz yani sessiz çalışma özelliğine sahip olmaktadır. Maksimum verim sağlama özelliği de bulunmaktadır. Hava soğutmalı ve  su ısıtma soğutma cihazları, arıza oranını en az seviyeye indirgeyen bir sistem olmaktadır. Tüm ünitelerde, bir ısıtma soğutma devresi üzerinde iki tane bulunan hermetik SCROLL kompresör (tandem)bulunmaktadır. Diferansiyel su presostatı, donmaya karşı ısıtıcı ile korunmuş termal izolasyonlu plakalı evaporatör. büyük ısı değişim yüzeyli kanatlı bakır borulu ve alüminyum levhalardan imal edilmiş kanatlı kondenserler. sesi azaltmak için bıçaklı profil pervaneli fanlar, termal izolasyonlu su akümülasyon tankı bulunmaktadır.

Akümülasyon tankı aracılığıyla kısa boru tesisatlarında dolaşan su miktarının az olmaktadır. Böylece sistemde herhangi bir sorun oluşturmadan kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Cihazlar konforlu yapısıyla da dikkat çekmektedir. Cihazlar aynı zamanda kablolu uzaktan kumandayla kontrol edilmektedir. Böylece endüstriyel, sanayi ve binalarınız için pratik çözümler sunmaktadır. Kablolu uzaktan Kumanda üzerinden hangi kompresörün çalıştığını göstermektedir. Ayrıca ne zaman devreye girip ne zaman çıktığını göstermektedir. Aynı zamanda sıcaklık kontrolü rahatlıkla sağlayabilmektedir. Ayrıca hata raporlama sistemine sahiptir böylece cihazın arızaları sistem kodları ile kumanda ve mikroprosesden kolaylıkla görülebilmektedir. Talep edildiği takdirde otomasyon sistemlerine bağlanan MOD-BUS bağlantısı yapılmaktadır. Daha fazla bilgi için bizi arayınız.