Van Chiller Sistemleri

VAN CHİLLER

Van Chiller sistemleri  genellikle geniş ve çok katlı yapılarda ihtiyaç duyulan üstün merkezi soğutma sistemleridir. Chiller sistemleri 5 farklı türü bulunmaktadır. Fakat ülkemizde hava soğutmalı ve su soğutmalı chiller sistemleri yaygın olarak kullanılmaktadır. Su soğutmalı, hava soğutmalı olarak farklı kondenser tiplerinde bulduğumuz ürünlerimiz ve cihazlarımız çevreye zarar vermektedir. Yüksek verimliliğiyle avantaj sağlamaktadır. Ürünler sayesinde siz de otel, hastane, organize sanayi bölgeleri gibi. üretim tesisleri gibi geniş yerleşim alanları için maksimum performans gösteren soğutma sistemlerine sahip olabilirsiniz.

Hava ve su soğutmalı soğutma gruplarımız için sayfamızdaki kataloğu inceleyebilirsiniz. Ürünlerimiz ısının havaya aktarıldığı hava kaynaklı chiller soğutma grubunda birden çok model sunmaktadır. Geniş ürün yelpazesine sahip olan firmamız scroll kompresör tipinde çalışan cihazımızda hızlı montaj yapılmaktadır. Kolay kurulum ve kolay bakım olanağı sağlamaktadır. Bu cihazın bir seviye düşük modeli ise çevre ve ozon dostu özelliğine sahiptir. Ayrıca bu model düşük ses seviyeli fanlara sahiptir. Gelişmiş teknolojiye sahip bu cihaz aynı zamanda opsiyonel değişken hızlı pompaya sahiptir. 40 ila 161 kW kapasite aralığındaki bir ürün aşırı sessiz çalışarak gürültüye sebebiyet vermemektedir. Bu çevre dostu olan cihazlar merkezi soğutma sisteminde en önemli örneklerinden biridir. Programlanabilir termostatlarıyla uzaktan kumanda sistemi de ürünün rahatlıkla kontrolünü sağlamaktadır.

Van Chiller Sistemleri Modelleri

Su soğutmalı chiller sistemleri ise yine aynı şekilde modeller için kataloğu inceleyebilirsiniz. Chiller soğutma sistemleri ürünlerimiz su kaynaklı soğutma grubuyla en doğru tercihi yapmanızı sağlamaktadır. Santrifüj kompresörlü tasarımıyla özellikle çevreye zarar vermeyen soğutma sistemleri arasında önemli bir yere sahiptir. Yine aynı şekilde hava soğutmalı chiller sistemleri gibi birçok yerde endüstriyel alanlarda, otellerde. hastanelerde, organize sanayi bölgelerinde bu sistemler kullanılmaktadır.

Merkeztrade olarak Van’ın merkez, ilçelerine sunulan chiller soğutma sistemleri ürünleri Van’daki müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar yapmaktayız. Avrupa standartlarına uygun ülkemizde ve Dünyada kullanılan cihazlarımız için detaylı ürün incelemesi yapmak için kataloğumuzu inceletebilirsiniz. Daha fazla bilgi ve teklifler için bizimle iletişime geçiniz. Böylece fiyatlandırmalarda dahil olmak üzere soğutma grubu ile ilgili merak edilen her şeyi öğrenebilirsiniz.