Yalova Chiller Sistemleri

YALOVA CHİLLER

Yalova chiller soğutma sistemleri konusunda Merkeztrade uzmanlaşmış bulunmaktadır. Bütün ihtiyaçlarınız doğrultusunda yanınızda olmaktadır. Chiller satış ve satıştan sonrasında servis konusunda ihtiyacınıza özel uzman çözümler sunmaktadır.

Altınova, Armutlu, Çiflikköy, Çınarcık. Merkez ve Termal ilçelerine satış, imalat, montaj hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmetler en hızlı, en iyi fiyat garantisi ve en profesyonel biçimde devam etmektedir.

Yalova Chiller Soğutma Sistemleri

Parky+Hvac markası adı altında tüm Yalova halkına hizmet etmekten gurur duymaktadır. Chiller soğutma sistemleri sektöründeki 40 yılı aşkın tecrübelerimiz bulunaktadır. Bununla beraber Merkeztrade projelerinizin çözüm ortağı olmaktadır. Chiller soğutma sistemlerinde tamamlanmış ve devam eden projelerimize bakarak referanslarımız hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Chiller Satış, İmalat ve Montaj Hizmetleri

Başta Yalova olmak üzere Türkiye genelinde chiller soğutma sistemleri satış, imalat, kurulum, montaj desteği sağlamaktadır. Soğutma sistemleri süreçlerinde ücretsiz keşif, satış, bakım, onarım, yedek parça gibi hizmetleri de sunmaktadır. Ayrıca kaliteyi de hayatımızın bir parçası haline getirmektedir.

Yalova’ da bulunan işletmeniz veya sektörünüzün için kurumsal çözümlere mi ihtiyacınız var? Evleriniz, ofisiniz, üretim merkezinizin veya hizmet yapılarının için soğutma ve iklimlendirme çözümlerine ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız irtibata geçiniz. Veyahut en yakın satış ve servis merkezimizi arayınız. Böylece aynı gün keşif hizmeti alabilirsiniz. Bina, işletme veya yapınıza özel proje çizimleri aracılığıyla yüksek verimliliğin tadını çıkarın. Satış sonrası bakım, onarım, montaj hizmetlerinde yararlanmaktadır.

Yalova Chiller Satış ve İmalat Merkezi

Chiller soğutma sistemleri satış ve imalat merkezi olarak kurumsal, kişisel yaşam alanlarınızın iklimllendirme ihtiyaçlarının karşılanması için çalışmaktadır. Chiller hizmetlerinde proje çizimi, en iyi fiyat garantisi satış, imalat. hızlı ve sorunsuz servis uygulaması ile destek sağlamaktadır.

Kullandığınız alanların soğutma sağlayan, en az enerji harcayarak en yüksek verim sağlayan. sağlığınıza ve bütçenize dost klima sistemlerinin projelendirilmesinde ve kurulumunda uzman elemanlarımızla hizmet etmektedir. Yaşam alanlarınıza rahatlık sağlayan chiller sistemleri montaj sistemlerinde Yalova Chiller satış merkezi Merkeztrade olarak size özel çözümler sunmaktadır.

Daha fazla bilgi için bizimle irtibata geçiniz. Sonuçta size en uygun hava ve su soğutmalı chiller sistemlerine sahip olabilirsiniz.