Yozgat Chiller Sistemleri

YOZGAT CHİLLER

Yozgat Chiller Sistemleri Cihazları

Kurulduğunda her işletme önce ihtiyacı olan bir chiller gücüyle işe başlamaktadır. Mevcut işler arttıkça ekstralarla fabrika bahçeleri neredeyse bir makine tarlası görünümüne kavuşmaktadır. Enerji artık günümüzün en kıymetli materyallerinden biri haline gelmektedir. Geçici çözümler ile gününüzü kurtarmayınız. Yeni tesis edilecek bir merkezi chiller en başta masraf gibi görünse de sonradan size çokça boş alan ve elektrik tasarrufu kazandırmaktadır.

Hava Soğutmalı Chiller Sistemleri

Yarı hermetik kompresöre sahip olan hava soğutmalı chiller sistemleri maksimum verim sağlamaktadır. Cihazlarımız birbirinden ayrı çift soğutma devrelerine sahip olmaktadır. Bunun yanında her soğutma devresi için farklı devre elemanları bulunmaktadır. Çevre dostu olan firmamız ozona zarar vermeyen R407C ya da R404A soğutucu gazlarına sahip olmaktadır. Shell and Tube evaparatör sayesinde yüksek verimlilik sağlamaktadır. Maksimum ortam sıcaklıklarında kapasite düşüşü engelleyen geniş yüzeyi kondansere sahip olmaktadır. Fan ve kompresörler için otomatik duruş ve kalkış sistemi bulunmaktadır. Olası su kesilmesi ve pompa arıza olması halinde flow switch özelliği bulunmaktadır. Hava soğutmalı chiller sistemleri cihazları dış ortam koşullarına uygun olarak üretilmektedir.

Scroll Hava Soğutmalı Chiller Cihazları

Ozon inceltme potansiyeli olan cihazlardır. A1 güvenlik derecesine sahip olmaktadır. Soğutucu gazları R410A kullanılmaktadır. Son derece yeni nesil teknolojiyle kuşatılmaktadır. Aynı kompresör gücüne nazaran maksimum performans sağlamaktadır. Hidrolik modülün chiller içinde yer almasıyla beraber prosese rahat ve kolay montaj sağlamaktadır.

Multi Scroll Hava Soğutmalı Chiller

R410 soğutucu gazı bulunmaktadır. Maksimum kapasite kontrolü ve çift/dört devreli yapısı bulunmaktadır. Böylece orta ve büyük kapasiteli prosesler asına tasarlanmaktadır. Uzaktan bağlantı imkanı bulunmaktadır. 7” renkli dokunmatik LCD kontrol paneli üniteler adına aynıdır.

Vidalı Hava Soğutmalı Chiller Cihazları

Bu serisi hava soğutmalı chiller sistemleri; Semi hermetik videlı kompresörlerle imal edilmektedir. Vidalı kompresörle beraber tek kompresörden 4 kademeli çalışma sağlanmaktadır. Böylece ara yüklerde maksimum enerji tasarrufu sağlanmaktadır. Ayrıca soğutma suyunun kontrol olanağı bulunmaktadır. Uzun yıllar çalışma özelliğine sahip olmaktadır.

Son olarak Chiller Su Soğutmalı Chiller Cihazları Merkeztrade su soğutmalı chiller sistemlerinin 30.000 kcal/h kapasiteden 1000000 kcal/h kapasiteye kadar chiller soğutma gruplarının üretimini sağlamaktadır.